Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.
Mistrzostwa Wielkopolski LZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nietążkowo.
21.02.2017 r.

W dniu 21.02.2017 r. odbył się w naszej szkole turniej finałowy Mistrzostw Wielkopolski Ludowych Zespołów Sportowych w piłce siatkowej dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje 7 szkół. Turniej rozegrany został w 2 grupach systemem „każdy z każdym”. Pierwsze zespoły z poszczególnych grup zagrały o złoty medal, a drugie w grupie o brązowy medal.
Nasze dziewczęta pokonały reprezentacje: ZSR CKU w Trzciance oraz ZSR w Grabonogu. Przegały natomiast mecz z zespołem z Przygodzic i tym samym uplasowały się na drugim miejscu w grupie. W meczu o brąz zabrakło trochę szczęścia i dziewczyny uległy zespołowi ze Środy Wlkp. zajmując ostatecznie czwarte miejsce.